Dárkový balíček pro lepší život

Nejlepší dárek je ten pro zdraví. Bonusem je, když navíc vypadá dobře, je hezky zabalený a jeho obsah je kvalitní. A právě takový dárek jsme pro vás a vaše blízké letos připravili.

Do jednoho Dárkového balíčku pro lepší život jsme zabalili produkty a informace, které umí zlepšit kvalitu života.

Produkty, které Dárkový balíček pro lepší život ukrývá, vychází z mé 30 leté fyzioterapeutické praxe a 15 leté lektorské praxe. Jsou odzkoušené na tisícovkách lidí a fungují.
Tereza Dvořáková
Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.
autorka a fyzio-koučka

Balíček obsahuje

Knihu Sám sobě fyzioterapeutem: Bolest

Sám sobě fyzioterapeutem učí čtenáře, jak vyřešit bolesti běžného života nebo jim předcházet. Je to moderní, koncentrovaný online kurz zabalený do fyzické multimediální knížky.

Obsahuje QR kódy, pomocí kterých se dostanete k audionahrávkám a videím online. Ty vás podrobně provedou jednotlivými technikami a cviky. Sám sobě fyzioterapeutem - Bolest otevře vaši mysl a povede ke změně úhlu pohledu na bolest, sebe a své tělo.

Kniha Sám sobě fyzioterapeutem

Mistrem domácího kinesiotapingu

Všechny učebnice a videa o tapingu jsme shrnuli do jedné praktické tabulky, která je klíčovým bodem programu Mistrem domácího kinesiotapingu. Jmenuje se Algoritmus funkčního tapingu. Jak název napovídá, s její pomocí se dá sestavit a přizpůsobit každý tejp vaší konkrétní potřebě a situaci.

Program Mistrem domácího kinesiotapingu obsahuje velké množství vzdělávacích materiálů a návodů, díky kterým se naučí tejpovat opravdu každý.

Mistrem domácího kinesiotapingu

Kvalitní tejp značky TEMTEX

Kvalitní páska je při tejpování jedním ze základních pilířů úspěchu. Proto vám přibalím jeden z nejlepších tejpů na trhu, který sama používám ve své praxi. Postará se o to, aby i vaše první pokusy o tejpování měli požadovaný účinek.

tejp značky TEMTEX

Členství v online poradně

V online poradně se můžete ptát na cokoliv a já vám odpovím. Jestli bude potřeba, natočím vám video s ukázkou konkrétního cviku či lepení. Zároveň tam pravidelně přidávám nový obsah a organizuji online setkání přes Zoom.

Obdarovaný získá půlroční členství v hodnotě 1800 Kč zdarma. V balení najdete jednoduchý návod, jak se do online poradny přihlásit.

Velké množství podpůrných materiálů

Součástí dárkového balíčku je velké množství online výukového materiálu. V balení najdete jednoduchý návod, jak se k materiálům dostat.

Limitované množství kusů!
Dárkových balení jsme připravili jen 100 kusů
Koupit za 1399 Kč

Cena uvedena včetně DPH

Běžná cena produktů v balení je 4148 Kč

Objednávky přijaté od 14.1. do 23.1. budeme expedovat až 24.1.

Nemusíte si dělat starosti s balením. Celou dárkovou sadu pro lepší život vám pošleme i s dárkovou taškou připravenou k darování.

    Dárková sada je vhodná pro lidi:

  • Které trápí bolest
  • Kteří se zajímají o své tělo
  • Kteří se rádi učí nové věci
  • Kteří chtějí žít kvalitnější život

Co říkají lidé, kteří již dárkový balíček dostali

Irena Pokorná
Irena Pokorná, důchodkyně

Dárek jsem dostala na narozeniny od dcery. Často si dáváme dárky pro zdraví. Toto je ale mnohem lepší než zdravé potraviny nebo doplňky výživy. Knížku jsem přečetla jedním dechem a tejpování jsem si opravdu zamilovala. Podle návodu se to člověk naučí rychle.

Tereza Kovářová, obchodní zástupkyně
Tereza Kovářová

Z dárku jsem nadšená! Mám problémy s koleny a taping je jediná věc, která mi dokáže pomoct. Chodila jsem k fyzioterapeutovi, ale teď si tejp podle tabulky dokážu nalepit sama. A díky knížce jsem pochopila několik zásadních věcí. Je hodně dobře napsaná. Opravdu skvělý dárek.

Dárek, který má opravdu smysl

Obdarovaný se dozví spoustu nových informací, naučí se nové praktické dovednosti a techniky. Bude si umět pomoci a poradí si s řadou situací, které život přináší. Od nataženého svalu až po seknutá záda. Ušetří za fyzioterapeuty, maséry i prášky na bolest. A s nově nabytými vědomostmi možná někdy zatejpuje i vaše poraněné koleno, nebo vám poradí skvělý cvik na zatuhlý krk. :-)

Koupit za 1399 Kč

Cena uvedena včetně DPH

Běžná cena produktů v balení je 4148 Kč

Objednávky přijaté od 14.1. do 23.1. budeme expedovat až 24.1.