Sám sobě fyzioterpaeutem logo

Staňte se
mistrem
domácího
kinesiotapingu

Reference - MUDr. Pošetilová
MUDr. Pošetilová lékařka

No to vypadá, že na kurz už vlastně ani nemusím. S tabulkou a vzdělávacími podklady to zvládnu sama, vždyť to chce jen trochu praxe.

Jiří Sýkora učitel
Reference - Jiří Sýkora

Jsem upřímně překvapen, jak rychle jsem se to naučil. Už jsem v rodině lepil zvrtnutý kotník, bolavé koleno, ale i speciální tejp proti ucpaným dutinám. A vždy to pomohlo. Díky!

Naučte se pomoci sobě i svým blízkým

Veškeré kouzlo kinesiotapingu je ukryto v dobré pásce, v rukách člověka a v klíčových otázkách. Ve většině případů se potřebujete jen zamyslet, odkud bolest pochází, při čem vzniká, co ji zvyšuje a co ulevuje. Se správným návodem se může naučit účinně tejpovat každý.

Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D., autorka a fyzio-koučka
Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.,
autorka a fyzio-koučka

10 let učím tejpovat odborníky i laickou veřejnost. Za ten čas se na mých kurzech vystřídaly tisíce lidí. Kromě toho denně tejpuji pacienty v ordinaci. Teď jsem celé své know-how přizpůsobila a zabalila do programu Mistrem domácího kinesiotapingu. Abyste se mohli naučit opravdu efektivně tejpovat i vy.

Páska místo prášků

Každý den chodí po světě mnoho lidí s obyčejnou bolestí.

Někteří ji prostě jen tak vydrží.

Někteří se objednají k masérovi nebo fyzioterapeutovi.

Někteří zobou prášky.

Ani jedno řešení není optimální. Bolest snižuje kvalitu života, čekací lhůty k odborníkům jsou dlouhé a prášky mnohdy zbytečně zatěžují tělo.

O kinesiotapingu už většina lidí slyšela, ale jen málokdo ví, že si s jeho pomocí může pomoct opravdu každý. A nemusí být odborník.

V blízké době vidím kinesiotaping v lékárničce každé domácnosti. Protože úleva, kterou může přinést do rukou každého jednotlivce, dosahuje rozměrů účinku paralenu nebo ibalginu. A to mi nepřijde zrovna málo.

Tato geniální páska umí snížit bolest tím, že změní nervové vnímání a prokrvení. Její účinky využívají fyzioterapeuti a sportovní trenéři po celém světě.

Proč byste taping nemohli využít i vy?

Nemusíte být výjimečně manuálně zruční. Potřebujete jen kus odvahy a chuť naučit se něco nového.

Tejpováním zvládnete ošetřit

  • natažené svaly
  • přetížené svaly
  • otoky
  • bolest
  • jizvy
  • klouby
  • dokonce i ucpané dutiny a mnoho dalšího

A co je opravdu skvělé? Tejpováním prakticky nemůžete ublížit.
Když se tejp nepovede, vždy máte druhý pokus. Když se povede, úleva je zaručená.

Stříhání kinesio pásky

Jediný manuál tejpování, který potřebujete

Všechny učebnice a videa o tapingu jsme shrnuli do jedné praktické tabulky, která je klíčovým bodem programu Mistrem domácího kinesiotapingu. Jmenuje se Algoritmus funkčního tapingu. Jak název napovídá, s její pomocí se dá sestavit a přizpůsobit každý tejp.

Po patnácti letech výuky kurzů kinesiotapingu jsem vytvořila základní pravidla shodná pro všechny současné školy kinesiotapingu. Tyto znalosti jsem poskládala do souvislostí a postupným laděním a ověřováním na kurzech vznikla tato geniální vzdělávací tabulka s velkým T. Doposud se prodávala pouze jako součást našich tejpovacích kurzů pro veřejnost. S omezeními loňského roku jsme však vše přizpůsobili a vznikl program, ve kterém si své najde postupně každý, kdo chce s kinesiotapingem začít.

Co v programu Mistrem domácího kinesiotapingu dostanete?

Tabulku Algoritmus funkčního tejpingu, který vám přijde poštou na adresu.
Videa, která vás naučí praktické dovednosti: aplikační poloha, napětí pásky, účinek…
E-book 9 kouzel kinesiotapingu - vše o fungování metody a vlastnostech pásek
Soubor základní teorie k bezpečnému domácímu užití kinesiotapingu (alergie, indikace a kontraindikace, rozhodovací a diagnostické otázky… (PDF)

+bonusy

BONUS

E-book s odkazy na videonávody lepení v oblasti chodidla - Patní ostruha svépomocí

BONUS

Přístup do FB poradny. Místa, kam můžete posílat fotky svých pokusů a já je budu konzultovat. Nebudete tedy na to sami. Ve skupině se již nyní nachází desítky materiálů souvisejících s domácím řešením bolesti. Půlroční členství má hodnotu 1 800 Kč. K programu jej dostanete zdarma.

Program Mistrem domácího kinesiotapingu
699 Kč
Kvalitní kurz kinesiotapingu stojí
4 900 Kč

Vidím budoucnost, ve které si bude každý člověk umět doma ulevit od „domácí bolesti” a sníží se významné procento spotřeby analgetik.

Bude to fungovat,
to mi můžete věřit

Naučím vás porozumět, jakým způsobem kinesiotaping dosahuje kýženého účinku. To vám umožní individuálně přizpůsobit aplikaci konkrétní situaci.

Pokud nebudete zrovna vědět, jaký tvar tejpů nalepit například na vaše koleno, tak se prostě podíváte na youtube a vyberete si návod, který vám přijde, že nejlépe ošetřuje potřebnou lokalitu. S pomocí tabulky si už jen zvolíte dominantní účinek, kterého chcete tejpem dosáhnout. Každý návod k tejpování na internetu se pro vás stane srozumitelným.

Když budete mít po ruce tabulku, nalepíte účinně jakýkoliv tejp. Jako kdybyste měli vedle sebe zkušeného fyzioterapeuta, který vás v lepení povede.

A když si opravdu nebudete jistí, nebojte se zeptat v podpůrné skupině. Členství v hodnotě 1 800 Kč dostanete na půl roku zdarma jako bonus.

Tabulka Algoritmus funkčního tapingu

Autorská revoluční pomůcka, se kterou zatejpujete cokoli, ať už jste masér, doktor či úplný laik. Je součástí programu a stane se vaším nepostradatelným pomocníkem. Používají ji i účastníci mých kurzů. Možná podle ní tejpuje i váš fyzioterapeut.

Hlavním pilířem tabulky jsou jednotlivé stupně natažení pásky při aplikaci. Spolu s tím, jaké použijeme napětí pásky, cílíme na jinou tkáň v těle a vyvoláváme jiný terapeutický účinek. A právě všechny tyto souvislosti se povedlo do tabulky vepsat, takže z ní vznikla praktická pomůcka pro každého, kdo chce tejpovat.

Tabulka Algoritmus funkčního tapingu

Nepropásněte zaváděcí akci!

Koupit za 3199 Kč 699 Kč

Už jen 5 dní do konce

Seznam podpůrného obsahu

Co říkají lidi, kteří už s programem pracují?

Reference - MUDr. Pošetilová
MUDr. Pošetilová lékařka

No to vypadá, že na kurz už vlastně ani nemusím. S tabulkou a vzdělávacími podklady to zvládnu sama, vždyť to chce jen trochu praxe.

Jiří Sýkora učitel
Reference - Jiří Sýkora

Jsem upřímně překvapen, jak rychle jsem se to naučil. Už jsem v rodině lepil zvrtnutý kotník, bolavé koleno, ale i speciální tejp proti ucpaným dutinám. A vždy to pomohlo. Díky!

Koupit za 3199 Kč 699 Kč

Už jen 5 dní do konce

Pro koho je program vhodný?

Program Mistrem domácího kinesiotapingu je vytvořený tak, aby pomohl opravdu všem.

Své produkty cílím na obyčejné lidi - od studenta po babičku. Uvědomuji si, jaký respekt lidé mají ke zdravotnickým oborům. Stejně tak se denně setkávám s ohromnými zdravotnickými znalostmi mezi neodbornými lidmi. Tak proč bychom se nemohli zase o kousek více podílet na našem osobním zdraví a osvojit si účinnou dovednost?

Vždyť náš zdravotnický systém praská ve švech a celkově nestíhá uspokojit potřebu poptávky. Program doporučuji každému, kdo je ochoten naslouchat a otevřít mysl, chopit se příležitosti najít cestou osobní zkušenosti. Na konci této cesty je vždy úspěch. Bude mi ctí, pokud vás budu moci na této cestě doprovázet.

Případné chyby jsou součástí procesu učení a jak říkám: “Kinesiotaping není neurochirurgie. Nikomu po něm noha neupadne.”

A pokud už máte za sebou nějaký kurz kinesiotapingu, určitě oceníte tabulku jako pomocníka, kterého můžete mít vždy po ruce. Vždy budete přesně vědět, jaký stupeň natažení pásky použít a získáte v lepení větší jistotu.

Věřím, že vám tento program přinese velký užitek. Naučíte se používat kinesiotaping a budete překvapeni, s kolika problémy a v kolika situacích vám dokáže pomoct.

Koupit za 3199 Kč 699 Kč

Už jen 5 dní do konce